Patterns

If you have any suggestions to improve this web site please contact us.

Catagory Bronze Bronze Silver Gold
Under 13 Yellow Belt Abigail Maunders
(Rayners Lane TKD Academy)
Jonathan Quinzo
(New Barnet)
Daniel McCarthy
(New Barnet)
Vijith Rajaratnam
(New Barnet)
Under 13 Green Belt Liam Miller
(RTA Didcot)
Thomas Jenkins
(Ely)
Ryan Morrow
(RTA Didcot)
Jade Doran
(Hemel LTSI)
Under 13 Blue Belt Owen Cutler
(Twynham & Kinson)
Rafi Needham
(UKTD)
Jamie Lorimer
(Aylestone)
Jake Crump
(Aylestone)
Under 13 Red Belt Dylan Hey
(Aylestone)
Kane Collins
(Fairwater)
Ceri Green
(Learn TKD)
James Fuller
(Meopham)
Under 13 Black Belt Brandon Charles
(West Reading)
Ryan Giffard
(Salisbury)
Louis Walsh
(Hogans Institute)
13-17 Male & Female Yellow Belt Tom Felsz
(Twynham & Kinson)
Chris McCarthy
(New Barnet)
Jamie Singers
(Synergy TKD)
Jessica Swallow
(Synergy TKD)
13-17 Male & Female Green Belt Ryan King
(Aldershot)
Amin Gurung
(West Swindon)
Charlotte Lipman
(Synergy TKD)
Penny Roussak
(Synergy TKD)
13-17 Male & Female Blue Belt Annie Nofer
(St Albans LTSI)
Luke Yip
(Hogans Institute)
Jade Wilson
(Learn TKD)
Marcela Capaja
(Docklands)
13-17 Male & Female Red Belt Chanelle Kelly
(Total TKD)
Robert Barrett
(Thames Valley)
Ryan Davies
(Ely)
Lanny James
(Ely)
13-17 Male Black Belt Regan Lawrence
(Docklands)
Craig King
(Learn TKD)
Conah Prosser
(Ely)
James Emblin
(Vision TKD)
13-17 Female Black Belt Rachel Barker
(West Reading)
Rebecca Ward
(RTA Didcot)
Kirsty Miller
(RTA Didcot)
Katie Oliff
(Aylestone)
Adult Male & Female Yellow Belt Ian Ling
(Garrison)
Nathan Harris
(Derby)
Sharon Collins
(Fairwater)
Deirdre Waters
(Docklands)
Adult Male & Female Green Belt James Marsh
(Fortitude)
Danial Neale
(Ely)
James Davis
(Hogans Institute)
Darren Dedman
(Mid Anglia)
Adult Male & Female Blue Belt Chris Clark
(Team BITF)
Alex Huntly
(Botley School)
Tomas Norsis
(Hogans Institute)
Sarah Prodyuris
(West Reading)
Adult Male & Female Red Belt Daniel Woodward
(Abingdon)
Amie Williams
(Hogans Institute)
Bartosz Knas
(Surrey Hills)
John Ward
(Twynham & Kinson)
Adult Male 1st & 2nd Dan Colin Avis
(Rayners Lane TKD Academy)
Tom Harries
(Ely)
William Thirkettle
(TKD Power)
Guy Hennequin
(Docklands)
Adult Male 3rd & 4th Dan Colin Maxwell
(Thames Valley)
Nick Symonds
(Total TKD)
Adult Female 1st & 2nd Dan Laura Orgill
(Burbage TaeKwon Do)
Fern Bellinger
(Fortitude)
Sophie Collins
(Fairwater)
Valentina Iotchkova
(Oxford University)
Veteran Colour Belt Debra Christon-Creet
(Garrison)
David Standidge
(Garrison)
Darren Brinham
(Abingdon)
Don Ward
(RTA Didcot)
Veteran Black Belt Russel Bellinger
(Fortitude)
Richard Hamilton
(Surrey Hills)
Susan Julyan
(Garrison)
Samuel Brown
(Hogans Institute)