Patterns

If you have any suggestions to improve this web site please contact us.

Catagory Bronze Bronze Silver Gold
Under 13 Yellow Belt Hannah Garner
(Aldershot)
Daniel McCarthy
(New barnet)
Jonathan Quinzo
(New barnet)
Chris McCarthy
(New barnet)
Under 13 Green Belt Jamie Alexander Lorimer
(Countesthorpe)
Marley Fish
(Kinson)
Nicholas Oliver
(Kinson)
cheung hon shum
(Focus TKD)
Under 13 Blue Belt Melinda Pitman
(RTA Didcot)
Linzi Lumber
(South Coast TKD)
Priyanka Morar (Southgate TKD) Max Welch (Countesthorpe)
Under 13 Red Belt Dylan Hey
(Aylestone)
George Butcher
(Meopham)
Kane Collins
(Fairwater)
Bethan Pezzack
(Fairwater)
Under 13 Black Belt Ben Miller
(Fairwater)
George Crews
(Fairwater)
Danielle Herpe
(Fortitude)
Katie Oliiff
(Aylestone)
13-17 Male & Female Yellow Belt Daniel Shawyer (Meopham) Jack Bendall (Jonjo McNally) Sarah Jones (Ely) Caroline Oxtoby (Team BITF)
13-17 Male & Female Green Belt Ryan King
(Aldershot)
Shane Garner
(Aldershot)
marcela capaja
(Docklands TKD)
Jack Waker
(Twynham)
13-17 Male & Female Blue Belt Christopher Clark
(Team BITF)
Joanne Gough
(Denham)
Robert Barrett
(Thames Valley)
Duncan Johnstone
(Brighton & Crawley Down)
13-17 Male & Female Red Belt Conah Prosser
(Ely)
Grant Mathews
(Twynham)
Rachel Barker
(West Reading)
Lanny James
(Ely)
13-17 Male & Female 1st Dan Joe Butcher (Meopham) Adam Trayling (Thames Valley) Ryan Ames (Meopham) Casey Gridley (Meopham)
13-17 Male & Female 2nd Dan Graig King
(Aldershot)
Tom Harris
(Aylestone)
DANIEL VINTEN
(Swindon)
JOSEPH VINTEN
(Swindon)
Adult Male & Female Yellow Belt Scott Witham
(Abingdon)
Andy Strong
(RTA Didcot)
matt barlow
(Abingdon)
Joganandaraja Jeihsaravanan
(Caterham)
Adult Male & Female Green Belt Bansdeep Sagoo (West Reading) Simon Branch (Basingstoke) Paul Furber (RTA Didcot) lucy thomas (Kings Cross)
Adult Male & Female Blue Belt chris izzard
(UKTC South)
Rachel Freegard
(West Reading)
John Ward
(Twynham)
Sarah Prodyuris
(West Reading)
Adult Male & Female Red Belt Ben Oxtoby
(Team BITF)
Nicola Webb
(Market Harborough)
Kevin Ray
(Team BITF)
Helen Ray
(Team BITF)
Adult Male & Female 1st Dan Stuart Arroyo
(Impact)
Katrina Todd
(Focus TKD)
VICKY SMITH
(Fortitude)
Matt Cadle
(Breakthrough TKD)
Adult Male & Female 2nd Dan Andrew Haynes (Brighton & Crawley Down) Stuart Wordingham (Cardiff Uni) aleksandra korneluk (Docklands TKD)
Adult Male & Female 3rd Dan Richard De Winton
(RTA Didcot)
Richard Hamilton
(Surrey Taekwon-Do)
Carl Davis
(RTA Didcot)
LYONEL TAN
(Vision TKD)