Patterns

If you have any suggestions to improve this web site please contact us.

Catagory Bronze Bronze Silver Gold
Under 13 Yellow Jack Hooker
(Kinson)
Lara Gaule
(Taekwon-Do-Wales)
Jack Thomas
(Taekwon-Do-Wales)
Kelly Bottel
(Taekwon-Do-Wales)
Under 13 Green Lauren Edwards
(Kinson)
Ethan Davies
(Ely)
Nicola Hoyle
(Farnham TKD)
Lanny James
(Ely)
Under 13 Blue Kane Collins
(Fairwater)
George Butcher
(Meopham)
Catherine Norcliffe
(Aldershot)
Bethan Pezzack
(Fairwater)
Under 13 Red Ceridwen Morgan
(RTA Didcot)
Alexandra Healey
(Thruxton)
George Crews
(Fairwater)
Danielle Herpe
(Fortitude)
Under 13 Black Goble Hunter
(Ruislip)
James Grindley
(Meopham)
Katie Oliff
(Soar Valley TKD)
George Taylor
(Meopham)
13-17 Male & Female Yellow Sam Willis
(Mid Anglia)
Amie Hawkins
(RTA Didcot)
Ben Hull
(Ely)
Gideon Slipman
(Virtue)
13-17 Male & Female Green Ashley Blair
(Breakthrough TKD)
Micha Land
(Twynham)
Sophie Grant
(RTA Didcot)
Duncan Johnstone
(Brighton & Crawley Down)
13-17 Male & Female Blue Jessica Hughes
(RTA Didcot)
James Dilley
(Thames Valley)
Conah Prosser
(Ely)
Jennifer Norcliffe
(Aldershot)
13-17 Male & Female Red Sarah-Leanne Barnes
(Jonjo McNallys TKD)
Oliver Hutton
(Jonjo McNallys TKD)
James Harran
(Meopham)
Matthew Johnson
(Mid Anglia)
13-17 Male & Female 1st Dan Casey Grindley
(Meopham)
Soyfur Rahman
(Croydon)
Olivia Miller
(Brighton & Crawley Down)
Daniel Vinten
(Swindon)
13-17 Male & Female 2nd & 3rd Dan Sam Malakouti
(Meopham)
Tom Harris
(Soar Valley TKD)
Carl Davis
(RTA Didcot)
Leanne Taylor
(Meopham)
Adult Male & Female Yellow Simon Branch
(Basingstoke)
Natalie Branch
(Basingstoke)
Ben Lightfoot
(UKTC South)
John Ward
(Twynham)
Adult Male & Female Green Tunde Szabo
(Walton)
Bernice Hope
(Stonehenge)
Niilante Ogunsola-Ribeiro
(Focus TKD)
Sarah Prodynus
(West Reading)
Adult Male & Female Blue Ben Doyle
(Denham)
Kevin Ray
(Team BITF)
Max Woollen
(Swanscombe)
Gary Crowley
(Swanscombe)
Adult Male & Female Red Michael Hawkes
(Norwood)
Tak Tran
(Derby)
Colin Evans
(Basingstoke)
Russell Diffey
(Stonehenge)
Adult Male & Female 1st Dan Natalie Duffy
(Denham)
Tim Skinner
(Vision)
Daza Usher
(Sandy Lane)
Stanislaw Wozniak
(Fulham)
Adult Male & Female 2nd Dan Daryl Ayres
(Spirit, Camberley)
Stuart Wordingham
(Cardiff Uni)
Ionut Pop
(Croydon)
Adult Male & Female 3rd Dan Paul Harwood
(Caterham)
Steaventon Arnold
(Team BITF)
Esther Houghton
(Spirit, Camberley)
Richard De Winton
(RTA Didcot)