Patterns

Catagory Bronze Bronze Silver Gold
Under 13 Yellow Belt Ryan Keenan
(Focus Elite)
Ross Green
(Woking - BUTF)
Duncan Johnstone
(Brighton & Crawley Down)
Mary Penfold
(South Coast TKD)
Under 13 Green Belt Georg Butcher
(Meopham)
Miles Grant
(Focus Elite)
Catherine Norcliffe
(Aldershot - BUTF)
James Fuller
(Meopham)
Under 13 Blue Belt Emily Mastakin (Walton on Thames) Dylan Hey (Cotswold) Joshua Smith (South Coast TKD) Ryan Giffard (South Coast TKD)
Under 13 Red Belt James Bradshaw
(Denham - BUTF)
Danielle Herpe
(Fortitude)
Christopher Jones
(Countesthorpe)
Katie Oliffe
(Kirby Muxloe)
Under 13 Black Belt Arron Mansfield
(Cotswold)
Adam Trayling
(Thames Valley)
Rhys Hargreaves
(Thames Valley)
Kyle Smithers
(Team BITF)
13-17 Male & Female Yellow Belt Micha Land
(Twynham)
Chris Clark
(Team BITF)
Benjamin Kay
(Team BITF)
Patrick Hickland
(Team BITF)
13-17 Male & Female Green Belt James Dilley
(Thames Valley)
Phillip Bray
(Thames Valley)
Sam Vernazza
(Focus Elite)
Leanne Evans
(Focus Elite)
13-17 Male & Female Blue Belt Joshua Key
(Thames Valley)
Sam Ford
(Countesthorpe)
Alice Gardner
(Surrey Hills)
Helen Ray
(Team BITF)
13-17 Male & Female Red Belt Hannah MacArthur
(South Coast TKD)
Joe Butcher
(Meopham)
Carly Wilson
(Nick Symons TKD)
Casey Grindley
(Meopham)
13-17 Male & Female 1st Dan Ben Kearns (Thames Valley) Olivia Miller (Brighton & Crawley Down) Lee Barraclough (Morley) Ben Smith (Thames Valley)
13-17 Male & Female 2nd & 3rd Dan Leanne Taylor
(Meopham)
Joshua Atiya-Alla
(Exeter)
Ricky de-Winton
(RTA Didcot)
Carl Davis
(RTA Didcot)
Adult Male & Female Yellow Belt Micael Roach (UKTC South) Elizabeth Simpson (UKTC South) Iran Shariff (Team BITF) Anna Gammage (Team BITF)
Adult Male & Female Green Belt Alix Cox
(Aldershot - BUTF)
Arthur Semwogerere
(Focus Elite)
Gary Crowley
(Swanscombe)
Niilante Ogunsola
(Focus Elite)
Adult Male & Female Blue Belt Katrina Todd
(Focus Elite)
Timothy Henry
(Thames Valley)
Nick Newberry
(Surrey Hills)
Kevin Ray
(Team BITF)
Adult Male & Female Red Belt Paul McKee
(Thames Valley)
Bethan Lewis
(Focus Elite)
Shantelle Hart
(Nick Symons TKD)
Martin Delaney
(Breakthrough TKD)
Adult Male & Female 1st Dan Julia Singleton
(Swanley)
Nikos Chimonides
(Team BITF)
Aidan Kay
(Thames Valley)
Matt Cadle
(Breakthrough TKD)
Adult Male & Female 2nd Dan () () Lee Harding
(Thames Valley)
Richard Dulake
(Team BITF)
Adult Male & Female 3rd Dan Anna Sullivan
(Bishops Park)
Bhupinder Purewal
(Team BITF)
Paul Adams
(Aldershot - BUTF)
David Bogen
(UKTD)

If you have any suggestions to improve this web site please contact us.